wirtualna wycieczka
po obiekcie >zobacz

Witamy U Jagódki Małe Ciche

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do obiektu noclegowego "U Jagódki", gdzie u zboczy urokliwej Polany Zgorzelisko, nieopodal Tatrzańskiego Parku Narodowego w otulinie świerkowych lasów można spędzić miło czas oraz zjeść domowe polskie specjały okraszone góralską nutką.


Jeśli chcą Państwo poczuć prawdziwą góralską atmosferę, ten zaciszny zakątek Podhala będzie wymarzonym dla Was miejscem na odpoczynek


Wynajem Pokoi "U Jagódki"

Jadwiga i Stanisław Pawlikowscy


Dom położony jest w malowniczym, cichym i spokojnym miejscu u zboczy urokliwej Polany Zgorzelisko, pośród szelestu tatrzańskich lasów i szumu górskiego potoku zwanego Suchą Wodą. Z okien wychodzących na północ widać wyciąg narciarski – "Stację Narciarską Małe Ciche", natomiast patrząc na południe rozciąga się widok na Tatry. Do dolnej stacji wyciągu narciarskiego jest zaledwie 100 m, zatem jest to wspaniałe miejsce dla osób lubiących jazdę na nartach. Nie musimy nawet wsiadać w samochód, wystarczy zabrać sprzęt i po chwili już cieszymy się jazdą po stoku o małym stopniu trudności i szerokiej trasie zjazdowej, co daje możliwości szusowania całym rodzinom. Pomimo bliskości wyciągu do naszych pokoi nie docierają hałasy.

Copyright: Wynajem Pokoi U Jagódki Małe Ciche. Projekt i realizacja: PodisPromotion